חזון הסיעוד

הסיעוד במעיני הישועה, מציע סביבת עבודה משפחתית, אנושית ותומכת למטופלים ולעובדים. אנו פועלים ברוח של מובילות וחדשנות תוך חתירה למצויינות במכלול תחומי העשיה שלנו ושותפות מלאה בין כל השותפים לעשיה למתן טיפול סיעוד איכותי ומכוון לקוח. הטיפול ניתן במקצועיות תוך מחויבות לפיתוח תמידי של נושאים מקצועיים וקידום יזמות לשיפור חווית המטופל ואיכות השירות. הנהלת הסיעוד פועלת בעקביות לפיתוח והעצמה של המשאב האנושי תוך בניה מתמדת של הזדמנויות ללמידה וצמיחה בסביבה תומכת, חונכת ומפרגנת.

הערכים שלנו

קדושת החיים

ערך עליון במעייני הישועה הוא קדושת החיים, עבודה מתוך אמפטיה, חמלה ושותפות בסבל של המטופל ומשפחתו. עבודה מתוך ראייה ש"כל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם ומלואו" .

כבוד הדדי שותפות

עבודת צוות אינטגרטיבית ושיתופית תוך שמירה על תחושת הביטחון האישי ומניעת שחיקה. הצוות במעייני הישועה מוביל ושותף בעשייה הסיעודית בבית החולים.

איכות ובטיחות הטיפול

מתן טיפול איכותי תוך כדי שמירה על בטיחות המטופל

פיתוח מיקצועי, מיצוי פוטנציאל מיקצועי, חדשנות

יסוד מרכזי במעייני הישועה הוא מקצועיות המבוססת על צוות מקצועי מוביל ,על פי כל הסטנדרטים המקובלים בארץ ובעולם. עבודה מקצועית מתוך ראייה של חדשנות, של עולם משתנה מבחינה טכנולוגית, דרכי העבודה, המידע והמדע, פרואקטיביות והובלת השינויים.

אחריותיות ויושרה

עבודה מתוך אחריות של כל איש צוות על חלקו בטיפול במטופל וכן ראייה בתוצאות הטיפול כחלק מאחריות המקצועית האישית. התנהגות צוות ראויה מתוך הגינות ויושרה פנימית .

נגישות